Portuguese flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Shfuqizimi i burgut në arrati për 8 vjet në Esperantina-PI

Shkruar nga admin . Posted në News , Publikime

Joaquim Magalhães mund Esperantina në revokimin e burgut i cili ishte në arrati për tetë vjet. Edhe Outlaw, Z. ANTONIO
Teodormiro, akuzuar për vrasje dhe aktualisht jetojnë në Campinas-PS, kishte provës saj revokuar nga gjykatësi Leonardo
Brazili, rajoni i Esperantina me kërkesë të avokatit Joaquim Magalhaes, duke pretenduar avokati, precedentin e CJ-PI, një rast tjetër që gjithashtu mbrojti një person të kërkuarit të akuzuar për trafikimin e drogës, të ALENCAR minierave gjyqtar, fakt është një i arratisur do të ishte një mbrojtje vetë dhe të drejtën për të përpiqen të mbajnë lirinë për të mbrojtur më mirë veten e tyre.

Ndjekëse nga faqja e juaj.

admin

Kjo kuti informacion rreth autorit shfaqet vetëm nëse autori ka të dhëna biografike. Përndryshe nuk ka kuti autor treguar. Ndiqni YOOtheme në Twitter apo lexuar blog .

Lini një koment