Portuguese flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Catuaba OPERATION - 2005

Shkruar nga admin . Posted në News , Publikime

Në 2 dhe 3 shkurt të Avokatit Joaquim Magalhaes është Gjykata Federale e Campina Grande, i cili e shoqëron rastet e 4 gjykatave të rrethit që filloi në catuaba VEPRIMIT - 2005 - shkaktuar nga një gjykatës federal dhe ka vendosur arrestimin e më shumë se shtatëdhjetë njerëzit; Joaquim Magalhaes mbron paraibanos një kompani e pijeve dhe ferma tatimor të Piaui. Kur detajet e udhëtimit në mënyrë efektive.

Ndjekëse nga faqja e juaj.

admin

Kjo kuti informacion rreth autorit shfaqet vetëm nëse autori ka të dhëna biografike. Përndryshe nuk ka kuti autor treguar. Ndiqni YOOtheme në Twitter apo lexuar blog .

Lini një koment