Portuguese flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Lidhje të dobishme

Në këtë seksion paraqesim faqet më të njohura Web ligjore, të zgjedhur posaçërisht për klientët tanë.

Sites Ligjore

OAB | Urdhri i Avokatëve të Brazilit | Këshilli Federal

Kliko këtu.

OAB Piaui

Kliko këtu.

Gjykata e shtetit e Piaui - TJ

Kliko këtu.

Gjykata e shtetit e Maranhao

Kliko këtu.

Superior Gjykata - Gjykata e Shtetësisë

Kliko këtu.

Portale Lajme

Lajme nga Brazili dhe në Botë

Lajmet e fundit nga ekonomia, politika, makina, punë, arsimi, shkenca, shëndetësia, kultura e Brazilit dhe bota. Kliko këtu.

Lajme nga Teresina

Lajmet portali i Piaui, lidhur me SBT, duke sjellë ngjarje të mëdha të shtetit. Kliko këtu.

Lajme Nonato dhe Rajoni

Lajme përditësuar Raimundo Nonato dhe rajon. Kliko këtu.

Lajme nga Floriano

Lajmet portali i makro-rajonit të Floriano. 10 vjet më parë në rajon duke siguruar informacion. Kliko këtu.

Peaks Lajme

RIACHAONET është portali i lajmeve dhe të gjitha makro-Peaks për 12 vjet duke sjellë informacion për ju!. Kliko këtu.