Portuguese flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Joaquim Magalhaes ka fituar të biznesit për shkak të përfaqësimit të Brahma

Shkruar nga admin . Posted në News , Publikime

Avokati Joaquim Magalhaes mori të premten e kaluar - 03.08.2012 - São Raimundo Nonato, gjykimi i favorshëm në favor të INAIÁ Siqueira Baldoino që u bë amendamentet kontratë null që ndryshoi strukturën e pronësisë së kompanisë SABEL - përfaqësimi Brahma i rajonit - dhe duke e bërë për t'u kthyer në mëparshëm shtetëror - shoqëri me përjashtim të administratorit aktual të kompanisë - për të mirën e klientit dhe familjes së tij.

Kjo është për shkak se me vlerë të konsiderueshme financiare për rajonin, me më shumë se katër milionë në vlerë dhe ai që dënon të pasuksesshme për të paguar taksat e rreth gjashtëqind mijë reais Parde; Dënimi në dhjetë faqet ishte gjykatësi i parë i Gjykatës Dr Fabricio Cysne NOVAES dhe ende të apelohet në Gjykatën. Megjithatë, avokati do të Joaquim Magalhaes Nonato kërkoni për ekzekutimin e përkohshëm të aktgjykimit se nuk ka më shumë dëm për palën e suksesshme.

Ndjekëse nga faqja e juaj.

admin

Kjo kuti informacion rreth autorit shfaqet vetëm nëse autori ka të dhëna biografike. Përndryshe nuk ka kuti autor treguar. Ndiqni YOOtheme në Twitter apo lexuar blog .

Lini një koment