Portuguese flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Joaquim Magalhaes merr pjesë në mbledhjen e Këshillit plotë e OAB-PI

Shkruar nga admin . Posted në News , Publikime

Seanca Plenare e Këshillit të OAB-PI cili vendosi fundit 21 nëntor në ditën e zgjedhjeve, në mënyrë që të përmbushen dhe 24,11, Sesioni i fundit pjesë edhe këshilltari dhe avokati Joaquim Magalhaes - foto në anën e djathtë të presidentit Sigifroi Moreno - pasi ajo nuk është më një kandidat këshilltar në garë, por mbështetjen Chapa william 1; Joaquim Magalhaes përtej votimit shikuar relatorin për të mbajtur zgjedhjet, mbajti një fjalim lamtumire për shokët e Këshillit dhe ka një rekord të shkëlqyer të punës në administratën e tanishme, dhe nderuan gjithashtu presidenti ish Norberto Campelo;

Ndjekëse nga faqja e juaj.

admin

Kjo kuti informacion rreth autorit shfaqet vetëm nëse autori ka të dhëna biografike. Përndryshe nuk ka kuti autor treguar. Ndiqni YOOtheme në Twitter apo lexuar blog .

Lini një koment