Portuguese flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Joaquim Magalhães bën mbrojtjen në krye të vrasje të dyfishtë dhe të provojë se klienti ka vepruar në vetëmbrojtje në rrethin e CoDo-Ma.

Shkruar nga admin . Posted në News , Publikime

Joaquim Magalhaes ishte në CoDo-Ma, ngjit tretë me sekretarin Edimar Lindjes Almeida marrë deklaratën përfundimtare në një çështje penale.; Përfundimi i këtij prokurorisë fjalë për vrasje të dyfishtë ndodhur në qendër të qytetit dhe ka avokat mbrojtës Joaquim Magalhaes; mbrojtjes do të merret me rastin në tezën e tij si vetëmbrojtje dhe të demonstrojnë se prokurori ishte i gabuar, kur ai bëri ankesën e tij; kati i ngjarjeve dhe qëndrimin e Dr stela braga, shufra mbajtës 3a, besohet se ajo do të japë klientit tonë dhe për të dërguar për të populloj Jurinë; Në anën tjetër, në San Luis habeas corpus duke u proceduar në emër të klientit tonë, i cili duhet të gjykohet javën e ardhshme dhe ka të ngjarë të Joaquim Magalhaes do të bëjë argumentet me gojë në TJ / MA.

Ndjekëse nga faqja e juaj.

admin

Kjo kuti informacion rreth autorit shfaqet vetëm nëse autori ka të dhëna biografike. Përndryshe nuk ka kuti autor treguar. Ndiqni YOOtheme në Twitter apo lexuar blog .

Lini një koment