Portuguese flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Joaquim Magalhaes në Sao Paulo

Shkruar nga admin . Posted në News , Publikime

Joaquim Magalhães pas iu përgjigjur disa prej pasionit të tij futbollit, duke parë Korintasve tij kampion brazilian, ishte të hënën kur GJYKATA E Sao ​​Paulo burim klientit protokoll për trainerin e tyre që ka biznesin e Maranhao në San Paolo, në bazë të vendimit të Gjyqtari i São Bernardo bëjë Campo; Nga ana tjetër, avokati është gjithashtu vizituar selinë e OAB-SP-prev ku plani i pensioneve dhe ka bërë një përditësim në planin e tyre;
Joaquim Magalhaes u kthye të hënën në mbrëmje nga Sao Paulo dhe do të vazhdojë të bëjë argumentet gojore deri javën e ardhshme në TJ / KK në St Louis para pushimeve të fundvitit.

Ndjekëse nga faqja e juaj.

admin

Kjo kuti informacion rreth autorit shfaqet vetëm nëse autori ka të dhëna biografike. Përndryshe nuk ka kuti autor treguar. Ndiqni YOOtheme në Twitter apo lexuar blog .

Lini një koment