Portuguese flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Joaquim Magalhaes волја жири одбрана во градот Codo-МА

Напишано од admin на . Објавено во Вести , публикации

ЖИРИ денес беше одбележан во Codo-Ма., Каде г-дин Joaquim Magalhaes брани. ALDIR долина; Жирито е закажан за 5 јули во 20:00; додека одбраната ќе се подигне аргумент на самоодбрана, обвинителството ќе се обиде да ја изнесеме на жалба која е двојното убиство; жирито предизвикува многу исчекување во градот Codo; Повеќе детали при вршење на жирито.

Trackback од вашиот сајт.

admin

Оваа информација кутија за авторот се појавува само ако авторот има биографски информации. Инаку нема авторот кутија прикажани. Следете Зачленување Корисник на Твитер или да прочитате на блогот .

Остави коментар