Portuguese flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Joaquim Magalhaes во Сао Паоло

Напишано од admin на . Објавено во Вести , публикации

Joaquim Magalhães по одговарање на некои од неговите фудбалска страст гледајќи дека Коринтјаните бразилски шампион, беше во понеделникот, кога СУД НА Сао Паоло протокол клиент ресурс за нивниот менаџер, кој има бизнис на Maranhão во Сао Паоло, врз основа на одлука судија на Сао Бернардо до Кампо; Од друга страна, адвокатот исто така беше во посета на седиштето на OAB-СП-Претходна каде пензиски план и направи ажурирање на нивниот план;
Joaquim Magalhaes врати во понеделникот ноќта од Сао Паоло и се уште ќе се направи усни аргументи до следната недела на TJ / м-р во Сент Луис, пред крајот на годината одмор.

Trackback од вашиот сајт.

admin

Оваа информација кутија за авторот се појавува само ако авторот има биографски информации. Инаку нема авторот кутија прикажани. Следете Зачленување Корисник на Твитер или да прочитате на блогот .

Остави коментар