Portuguese flagItalian flagKorean flagChinese (Simplified) flagChinese (Traditional) flagEnglish flagGerman flagFrench flagSpanish flagJapanese flagArabic flagRussian flagGreek flagDutch flagBulgarian flagCzech flagCroatian flagDanish flagFinnish flagHindi flagPolish flagRomanian flagSwedish flagNorwegian flagCatalan flagFilipino flagHebrew flagIndonesian flagLatvian flagLithuanian flagSerbian flagSlovak flagSlovenian flagUkrainian flagVietnamese flagAlbanian flagEstonian flagGalician flagMaltese flagThai flagTurkish flagHungarian flagBelarus flagIrish flagIcelandic flagMacedonian flagMalay flagPersian flag

Joaquim Magalhães и неговата сопруга зачнување во Буенос Аирес-Аргентина слави својата 50-годишнина

Напишано од admin на . Објавено во Вести , публикации

Joaquim Magalhaes слави својата 50-годишнина со неговата сопруга зачнување во Порто Madero - Буенос Аирес - активности и се враќа во средата 2-ри May/2012.

Trackback од вашиот сајт.

admin

Оваа информација кутија за авторот се појавува само ако авторот има биографски информации. Инаку нема авторот кутија прикажани. Следете Зачленување Корисник на Твитер или да прочитате на блогот .

Остави коментар